Beszerzést támogató munkatárs spanyolnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1187 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába a beszerzési folyamatok támogatására kollégát keresünk.

Feladatok:

  • beszerzési folyamatok adminisztratív támogatása,
  • folyamatok zavartalanságának, megfelelő lefolyásának támogatása,
  • előírások betartásának ellenőrzése, problémák javítása,
  • a vállalat helyi, regionális és globális beszerzési csoportjaival való kapcsolattartás, munkájuk folyamatos támogatása,
  • riportok elkészítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • jó problémamegoldó készség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • folyékony (tárgyalási szintű) angolnyelv-tudás,
  • kiváló spanyolnyelv-tudás.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő