www.cvonline.hu

Beszerzési Vezetőképző Program

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2015.02.06.

Pozíció leírása / Job description

Magyarország vezető mezőgazdasági cégcsoportjának Vezetőutánpótlási Programjába várjuk a jelentkezőket.

Feladatok:

A cégcsoport vállalatainál 4-8 hónapos szakmai projektek tervezése, szervezése és kivitelezése
Az eredmények prezentálása a felsővezetés részére
Rotációs program keretében a vállalat különböző részlegeinek megismerése (mezőgazdasági termelés, műszaki fejlesztés, minőségbiztosítás) és vezetőik támogatása
Szakmai és vezetői képzéseken való aktív részvétel
A program befejeztével kiemelt (vezetői) pozíció betöltése

Elvárások:

Felsőfokú végzettség
Beszerzési területen szerzett min. fél, max. 3 éves tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség
Vezetői készségek és ambíció
Talpraesettség, határozottság
Jó szervezőkészség
Erős szakmai érdeklődés és elkötelezettség

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér
Innovatív, dinamikusan efjlődő munkakörnyezet
Szakmai képzés, egyéni fejlődés támogatása
Vezetői pozíció perspektívája

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő