www.cvonline.hu

Beszerzési Vezetőképző Program

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.07.
Hirdetés azonosító: 805525

Magyarország vezető mezőgazdasági cégcsoportjának Vezetőutánpótlási Programjába várjuk a jelentkezőket.

Feladatok:

A cégcsoport vállalatainál 4-8 hónapos szakmai projektek tervezése, szervezése és kivitelezése
Az eredmények prezentálása a felsővezetés részére
Rotációs program keretében a vállalat különböző részlegeinek megismerése (mezőgazdasági termelés, műszaki fejlesztés, minőségbiztosítás) és vezetőik támogatása
Szakmai és vezetői képzéseken való aktív részvétel
A program befejeztével kiemelt (vezetői) pozíció betöltése

Elvárások:

Felsőfokú végzettség
Beszerzési területen szerzett min. fél, max. 3 éves tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség
Vezetői készségek és ambíció
Talpraesettség, határozottság
Jó szervezőkészség
Erős szakmai érdeklődés és elkötelezettség

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér
Innovatív, dinamikusan efjlődő munkakörnyezet
Szakmai képzés, egyéni fejlődés támogatása
Vezetői pozíció perspektívája

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a