www.cvonline.hu

BESZERZÉSI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 976679

Megbízónk speciális öntött alumínium komponenseket és alkatrészeket gyárt az autóipar számára. Világszerte magas piaci részesedést szerzett a biztonsági komponensek, például fékrendszerek, turbó feltöltők és felfüggesztések alkatrészeinek gyártásában alumíniumból. Magyarországon jelentős gyártókapacitással 3 gyára üzemel. Szolnokon az alumínium öntények gépi megmunkálását végzi és innen szolgálja ki számos kiemelt vevőjét. A vállalat nagy hangsúlyt fektet a termékek minőségére, a megbízható, pontos szállításra és a költséghatékonyságra. A kitűzött célok eléréséhez szükséges, hogy megerősítse csapatát, ezért felvételre keres autóiparban és beszerzésben jártas vezető munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Beszerzést érintő globális stratégiai döntések támogatása, végrehajtása, helyi stratégia kialakítása, végrehajtása
  • Beszerzési csoport irányítása, fejlesztése és motiválása, munkatársak teljesítményének értékelése, együttműködés a HR osztállyal személyzetfejlesztés terén
  • Beszállítók értékelése, kiválasztása, kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal, beszállítói kör fejlesztése, beszállítók fejlesztési programjának kidolgozása és végrehajtása
  • Beszerzési folyamatok irányítása, optimalizálása és fejlesztése
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése, megkötése, szerződések teljesítésének követése
  • A termeléshez szükséges anyagok, segédanyagok és a nem termelési célzatú anyagok, alkatrészek beszerzésének, igény szerinti rendelkezésre állásának biztosítása
  • Aktív részvétel a beruházási döntésekben, gépek, berendezések szállítóinak kiválasztása, gépbeszerzési szerződések megkötése, szerződések realizálása
  • Folyamatos, aktív piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása
  • Készletek elemzése, készletgazdálkodás rendszerének fejlesztése, készletek optimalizálása. Gazdálkodás a konszignációs készletekkel
  • Beszerzési költségek folyamatos figyelése, heti, havi jelentések készítése a felső vezetés és az anyavállalat részére
  • Beszerzési számlák ellenőrzése, együttműködés a minőségi és pénzügyi problémák megoldásában
  • Együttműködés fejlesztése a beszállítókkal, a belső vállalati „vevőkör” megelégedettségének következetes javítása

Elvárások

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai végzettség, műszaki vagy logisztikai területen
  • Beszerzési, logisztikai ismeretek, autóiparban szerzett, legalább 10 éves beszerzési tapasztalat
  • Jártasság SAP rendszer alkalmazásában
  • Angol nyelvtudás (francia nyelvtudás előny)
  • Vezetési tapasztalat, teamfejlesztő képesség
  • Vevőorientált szemlélet
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó-képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Hosszú távú feladatkör egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Megújuló szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem, teljesítmény bónusz
  • Cégautó

A munkavégzés helye

Szolnok

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZÉSI VEZETŐ, Szolnok