www.cvonline.hu

BESZERZÉSI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 973775

Megbízó partnercégünk multinacionális autóipari beszállító vállalat. Alapvető célkitűzése hatékony vállalati gazdálkodás keretei között az autóiparban előírt magas minőség megtartása, fejlesztése, továbbá a szállítások pontos teljesítése. Ennek megfelelően nagy hangsúlyt fektet a minőségbiztosítási folyamatokra, a gépek és berendezések megbízhatóságára és a költséghatékonyságra. A kitűzött célok eléréséhez szükséges, hogy megerősítse csapatát, ezért felvételre keres autóiparban és beszerzésben jártas vezető munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Beszerzési csoport irányítása, fejlesztése
  • Beszerzést érintő stratégiai döntések támogatása, végrehajtása
  • Beszállítók értékelése, kiválasztása, kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal, beszállítói kör fejlesztése, beszállítók fejlesztési programjának kidolgozása és végrehajtása
  • Beszerzési folyamatok irányítása, optimalizálása
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése
  • A termeléshez szükséges anyagok, segédanyagok és a nem termelési célzatú anyagok, alkatrészek beszerzésének, igény szerinti rendelkezésre állásának biztosítása
  • Folyamatos, aktív piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása
  • Készletek elemzése, készletgazdálkodás rendszerének fejlesztése
  • Beszerzési számlák ellenőrzése, együttműködés a minőségi és pénzügyi problémák megoldásában
  • Jelentések készítése a felső vezetés és az anyavállalat részére

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, műszaki vagy logisztikai területen
  • Beszerzési, logisztikai ismeretek, hasonló területen, lehetőleg autóiparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Vezetési tapasztalat
  • Vevőorientált szemlélet
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó-képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Hosszú távú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Szolnok

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZÉSI VEZETŐ, Szolnok