www.cvonline.hu

Beszerzési Vezető

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Magyar tulajdonban álló nagyvállalat

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • beszerzési folyamatok irányítása, optimalizálása
  • beszállítók kiválasztása, minősítése
  • kapcsolattartás a stratégiai beszállítókkal
  • ártárgyalások, beszállítói szerződések menedzselése
  • folyamatos piacfigyelés, új beszállítók, partnerek felkutatása
  • közreműködés a készletgazdálkodásban
  • a beszerzési csapat vezetése
  • jelentések, elemzések készítése
  • együttműködés a belső céges területekkel

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • termelésben és/vagy kereskedelemben szerzett 3-5 év beszerzési tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • határozott, magabiztos fellépés, döntési képesség
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
  • terhelhetőség, jó stressztűrő képesség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • beszerzésben szerzett vezetői tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • jártasság az európai és távol-keleti piacokon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: beszerzési vezető!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol