www.cvonline.hu

BESZERZÉSI VEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 866734

Létesítménygazdálkodási területen működő Budapesti székhelyű partnerünk új munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:
  • a beszerzési terület önálló, felelősségteljes irányítása FOOD és NON-FOOD szegmens területen;
  • meglévő beszállítói bázis kezelése és optimalizálása;
  • árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése;
  • szállítói tárgyalások tervezése, előkészítése és lefolytatása, szerződések előkészítése;
  • folyamatos és aktív piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása;
  • költségcsökkentésre irányuló akciók kidolgozása és ezek megvalósítása;
  • fejlesztési és költségmegtakarítási projektekben való részvétel a beszerzés területén.
Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú (közgazdasági/műszaki) végzettség;
  • minimum 5 éves beszerzői és 3 éves vezetői tapasztalat;
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office);
  • vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • terhelhető, rugalmas személyiség;
  • megbízható, pontos, önálló munkavégzés;
  • rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság, kitűnő szervező-, és kommunikációs készség;
  • kiváló tárgyalókészség, komplex gondolkodás;
  • képesség önálló, és csapatban történő munkavégzésre.
Amit kínálunk:
  • korrekt munkafeltételek
  • versenyképes jövedelem
  • jó munkahelyi légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgy mezőben kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését!