www.cvonline.hu

Beszerzési vezető

  • A hirdetés 954 napja lejárt

Magyarország piacvezető épület- és bútorvasalat kereskedése a

debreceni központjába

BESZERZÉSI VEZETŐ

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • A beszerzési osztály folyamatainak szervezése, irányítása
  • Tárgyalások lebonyolítása a beszállítókkal
  • Új termékek, szállítók, gyártók, felkutatása, kapcsolatfelvétel
  • Piaci információk begyűjtése, elemzések, tervek készítése
  • Termékcsoportok ármeghatározásában való részvétel
  • Készletek szintjének, összetételének meghatározása
  • Részvétel a kereskedelmi stratégia meghatározásában

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább három éves vezetői tapasztalat
  • Jó elemzőkészség
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Előny:

  • SAP, SBO vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Termék-, piacismeret
  • Teljesítményértékelésben szerzett tapasztalat
  • Lean projektek megvalósításában szerzett tapasztalat

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát pozíció megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Az önéletrajzban kérjük, tüntesse fel bérigényét!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő