www.cvonline.hu

BESZERZÉSI VEZETŐ

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 636566

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

A magyarországi Lidl hálózat
Kereskedelmi Stratégiai
Üzletfejlesztési Központja vagyunk.
Itt képezzük és vezetjük be az európai piacokra,
valamint menedzseljük az új márkaneveket.
Itt dolgoznak a piacelemzésért, beszállítók
toborzásáért, üzleti tárgyalásokért, milliós
üzletek létrehozásáért, a minőségbiztosításért,
a marketing és nemzetközi együttműködésért
felelős emberek.
Most csatlakozhatsz hozzájuk, megkezdve a
munkát a budapesti központban.

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...