www.cvonline.hu

Beszerzési vezető

  • A hirdetés 33 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Stratégiai és operatív beszerzési feladatok ellátása,

  • A beszerzési csapat teljes körű irányítása, egyeztetés a Supply Chain vezetővel,

  • A gyártáshoz szükséges alapanyag-ellátás biztosításának nyomon követése,

  • Megrendelések rögzítése és nyomon követése,

  • Előrejelzések készítése,

  • Megtakarítási akciók kidolgozása, megvalósítása, eredmények tervezése és követése,

  • Ártárgyalások lebonyolítása,

  • Beszállítói bázis fejlesztése árszínvonal és minőségi kritériumok alapján,

  • Készletgazdálkodás felügyelete;

  • Beszerzési szabályok követése;

  • Társosztályokkal való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Direkt beszerzési területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat,

  • Vezetői tapasztalat,

  • Angol nyelv napi szintű használata (szóban és írásban egyaránt),

  • Felsőfokú végzettség,

  • MS Office ismeret, Excel magas szintű ismerete,

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Határozott fellépés,

  • Proaktív, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria, bónusz.

  • Céges telefon, laptop, bejárás teljeskörű támogatása,

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,

  • Kihívásokkal teli, érdekes munka,

  • Modern, fiatalos környezet,

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Pest
Kategória Egyéb