www.cvonline.hu

Beszerzési vezető

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Feladatok:

  • Az alapanyagok beszerzésének irányítása a termelés és az értékesítés részére,
  • A beszerzők napi munkájának irányítása, koordinálása,
  • A beszerzési csoport humán menedzselése,
  • Készletgazdálkodás és együttműködés a logisztikai területek munkatársaival,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Projekt menedzsment.

Elvárásaink:

  • Üzleti tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Magas szintű MS Office ismeretek,
  • Beszerzési, értékesítési területen, kereskedelemben szerzett tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú logisztikai / kereskedelmi végzettség,
  • Más idegen nyelv ismerete,
  • Csoportvezetői gyakorlat.

Munkavégzés helye: Szatymaz

Jelentkezni a pozíció megjelölésével az alábbi email címen lehet.

Helyek Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol