www.cvonline.hu
Beszerzési vezető
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1037421
lejárt

Gyógyszer- és egészségügyi termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnercégünk számára keresünk Beszerzési vezető munkatársat.

A vállalat alaptevékenységként kizárólag késztermék beszerzésével és nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozik. A beszerzési terület felel a az értékesítéshez szükséges árukészletek folyamatos biztosításáért, a beszállítók kiválasztásáért, termékek belistázásáért szoros együttműködésben az értékesítés és logisztika társosztályokkal.

Feladatok:

  • A beszerző, készletgazdálkodó csapat vezetése (jelenleg 8 fő)
  • Készlet menedzsment (készletforgás optimalizálása, hiányok minimalizálása, elfekvő készletek felszámolása)
  • Beszállító menedzsment (kb. 450 beszállító)
  • Termék portfólió menedzsment
  • Beszállítók részére szolgáltatások értékesítése (adatszolgáltatás, telesales, akciók szervezése, stb.)
  • Beszerzési, készletgazdálkodási folyamatok újragondolása, átalakítása, szabályozása
  • Készletek elemzése, rendszeres riportok készítése
  • Beszállítói tárgyalások koordinálása, lefolytatása
  • Szerződések előkészítése,  beszállítókkal való megkötése
  • Beszerzési stratégiák kidolgozása, fejlesztése
  • Szoros együttműködés az értékesítés, marketing, logisztika és pénzügyi területekkel

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat
    (vezetői ambíció és képesség, önálló projekt vezetési, esetleg csoportvezetői tapasztalattal)
  • Magabiztos, haladó Excel tudás
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos tárgyalási képesség
  • Motivált, határozott, felelős, proaktív személyiség
  • Önálló vezetői munkavégzés, ugyanakkor csapatban történő együttműködési képesség
  • Alapszintű gazdasági jogi ismeretek

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari, kereskedelmi, autóipari területen vagy FMCG szektorban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus, szakmai kihívást biztosító vállalati környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Vállalati autó, mobiltelefon

Kezdés: Akár azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.