www.cvonline.hu

Beszerzési vezető

  • A hirdetés 323 napja lejárt

Nagymányoki telephelyű cég munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A beszerzési csapat vezetése, irányítása
  • Beszerzési folyamatok irányítása, optimalizálása
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítókkal
  • Rendelések és szállítmányok kezelése/ellenőrzése
  • Kimutatások készítése a felsővezetés és az anyavállalat részére

Elvárások:

  • Beszerzésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégnél
  • Kiváló munkakörnyezet

Fényképes magyar ill. német nyelvű önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk.

Helyek Tolna
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő