www.cvonline.hu

Beszerzési vezető (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei, multinacionális, autóipari megbízónk számára keresünk Beszerzési vezetőt az alábbi feladatokra:

Feladatok:

  • Piaci elemzések, ajánlatkérések, tendereztetés, rendelések és számlázások felügyelete
  • A minőségirányítási előírásoknak megfelelő beszerzési folyamatok működtetése a vállalati stratégiai célok mentén
  • Új beszállítók felkutatása és kiválasztása
  • Beszerzési stratégia kidolgozása, beszállító fejlesztés
  • Beszállítói szerződések előkészítése, értékelése, szerződéskötés
  • Vevői- beszállító kapcsolatok ápolása, együttműködés fejlesztése
  • Reklamációk követése, felügyelete, akciótervek meghozatala
  • A stratégiai céloknak megfelelő költségcsökkentési aktivitások támogatása
  • Ajánlatkérések és tendereztetések előkészítése, lebonyolítása
  • A büdzsének megfelelően a beszerzési mutatószámok, célok elérése
  • Beszerzési osztály erőforrás menedzsmentje, beosztott kollégák szakmai felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelemi-, pénzügyi-, számviteli-, közgazdász v. műszaki, anyaggazdálkodási vagy beszerzési specializáció előny)
  • Tapasztalat az alábbi területeken: állóeszközök, Capex, MRO
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német előny)
  • Többéves autóiparban szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP)
  • Erős tárgyalási készség
  • Piacismeret
  • Jogi ismeretek

Kétnyelvű, word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.