www.cvonline.hu

BESZERZÉSI VEZETŐ /autóipar, gyártás/

  • A hirdetés 256 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A teljes beszerzési osztály koordinálása, munkatársak fejlesztése, támogatása (5-6 fő);
Beszállítók kiválasztása, értékelése, fejlesztése;
Kulcs-beszállítókkal való tárgyalások megtartása, szerződések megkötése;
Költségmegtakarítási tervek kidolgozása és megvalósítása;
Rendszerauditokon aktív részvétel;
Riportolás a gyárigazgató felé.

Követelmények:

Főiskolai vagy egyetemi diploma
Beszerzési területen gyártó vállalatnál szerzett legalább 5-10 év szakmai tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás
Vezetői affinitás (commodity managerek és beszerzési vezetők, csoportvezetők jelentkezését is várjuk)

Előny:

Autóipari tapasztalat
Elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Céges autó, cafeteria, bónusz
Igényes munkakörnyezet
Nemzetközi stabil háttér

Egyéb hasonló állások Önnek
Beszerzési vezető

Hire-One Kft.

  Legyünk együtt sikeresek! Multinacionális gyá...
Tatabánya, Székesfehérvár, Tata, Tata

 Legyünk együtt sikeresek! Gyártó Partnerünk ré...
Esztergom

Beszerzési munkatárs

Trenkwalder Kft

Hűtés - és légtechnikában jelen lévő magyar ala...
Pest