www.cvonline.hu

Beszerzési Üzletágvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 792191

Autóipari területen működő, nagy múltú, kereskedelmi tevékenységet folytató partnercégünk új munkatársakat keres bővülő csapatába a következő, középvezetői pozícióba, műszaki termékcsoport importjának fejlesztésére:

Feladatok:
  • A szakterület megismerése után potenciális kereskedelmi partnerek, gyártók, beszállítók felkutatása Európában, elsősorban német nyelvterületen;
  • Adott régióban új, lehetséges kereskedelmi partnerek megkeresése: kapcsolatfelvétel, tárgyalások szervezése, vezetése angol, illetve német nyelven, szerződési feltételek egyeztetése;
  • Meglévő vevők megismerése, piackutatás, a beszállítói kör folyamatos bővítése a piaci igények figyelembevételével;
  • Szerződések előkészítése, testre szabása, az együttműködés folyamán a megállapodás betartásának biztosítása;
  • Készletek figyelése, rendelések tervezése, éves beszerzési tervek elkészítése;
  • A felsővezetők számára tárgyalási riportok készítése, piaci információk gyűjtése, összegzése;
  • Szaktanácsadás külső/belső érintettek részére-tájékoztatásuk a változó kínálattal, új termékekkel kapcsolatban.
Elvárások:
  • közép vagy felsőfokú kereskedelmi/műszaki végzettség;
  • szakmai tapasztalat üzletfejlesztésben, műszaki értékesítésben, üzleti tárgyalások vezetésében, beszerzési folyamatok irányításában, termékmenedzsmentben, kiemelt ügyfélkezelésben, szerződéskötések koordinációjában;
  • autóipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen, német nyelvtudás előnyt jelent;
  • professzionális Excel használat (függvények, képletek, kimutatások);
  • asszertív kommunikáció, proaktivitás, önállóság, vezetői kompetenciák;
  • reál beállítottság, logikus gondolkodás, erős numerikus készség.
Amit kínálunk:
  • Amit a vállalat kínál:
  • versenyképes jövedelem;
  • céges személyautó, laptop, telefon;
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség;
  • változatos munkakör, szakmai fejlődés, rendszeres képzések.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk, informáljuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni az elvárásainak, kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha úgy gondolja, ez az Ön lehetősége, és érdeklik a részletek, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.