www.cvonline.hu

Beszerzési ügyintéző

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

ACCELL-HUNLAND Kerékpárgyártó és Értékesítő Kft.

Munkatársat keres

munkakörre

Elvárások:

  • Legalább középfokú  végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Megbízható, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Kreativitás

Feladatok:

  • Alkatrészek beszerzése
  • Beszállításokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás az üzem részlegeivel és a beszállító cégekkel
  • Reklamációk kezelése

Amit kínálunk: versenyképes bérezés, érdekes, kihívásokkal teli munka egy fiatal, dinamikus csapatban

Pályázatokat a Kft. címére: 5091 Tószeg, Parkoló tér 1., vagy az alábbi e-mail címre lehet eljuttatni . A pályázat benyújtásának a határideje: 2014. augusztus 31.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol