www.cvonline.hu

BESZERZÉSI-TERMELÉSI KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1013698

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Szériaalkatrészek beszerzése
  • Keretrendelések lehívása és készletszintek optimális szinten tartása
  • Termelő területek anyagellátásának biztosítása
  • Gördülékeny kapcsolattartás a beszállítókkal, a minőségbiztosítási és a logisztika területekkel

Elvárások

  • Felsőfokú logisztikai vagy műszaki végzettség
  • Több éves beszerzési-logisztikai tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Székesfehérvár-Tatabánya vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZÉSI-TERMELÉSI KOORDINÁTOR, Székesfehérvár-Tatabánya vonzáskörzete