www.cvonline.hu

Beszerzési szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2014.01.05.
Hirdetés azonosító: 578549

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális megbízó partnerünk, ambíciózus kollégát keres Beszerzési szakértő pozícióba.

Feladatok:

- Rábízott termékkategória megtakarítás, marketing bevétel, árrés és forgalom elvárásainak teljesítése együttműködve a termékmenedzser kollégákkal
- Árakciók megtervezése, letárgyalása, megvalósítása
- Tendereztetés
- Szállítók kiértékelése
- Potenciális szállítók felkutatása, kiválasztása
- Szerződések felülvizsgálata, újratárgyalása
- Szoros együttműködés a regionális és magyarországi Kiskereskedelmi Értékesítés és Marketing szervezetekkel
- Versenytársak figyelése, riportok és kimutatások készítése
- Szerződések elkészítése, koordinációja, megkötése
- Kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártókkal, üzleti igénylőkkel

Elvárások:

- Kereskedelmi/közgazdasági egyetemi/főiskolai végzettség
- Legalább 3-5 év beszerzésben szerzett tapasztalat
- Erős kereskedői szemlélet
- Erős tárgyalási és kommunikációs képesség
- Jó problémamegoldó,- és szervezőképesség
- Nagyfokú önállóság és proaktív magatartás
- Eredményorientált hozzáállás
- Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a