www.cvonline.hu

Beszerzési (stratégiai) munkatárs

  • A hirdetés 797 napja lejárt

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.

Gazdasági Igazgatósága

munkatársat keres

beszerzési (stratégiai) munkatárs

munkakörben budapesti munkavégzési helyre

Főbb feladatok:

  • Közreműködés a Társaság beszerzési és közbeszerzési igényeinek tervezésében.
  • A beszerzésekhez és közbeszerzésekhez kapcsolódó előkészítő feladatok ellátása.
  • A beszerzésekhez és közbeszerzésekhez kapcsolódó adatszolgáltatási feladatok ellátása.
  • Beszerzést támogató rendszerek és folyamatok működtetése.
  • Az éves tervezett és terven kívüli beszerzési igények összegyűjtése, nyomon követése és értékelése.
  • Közreműködés a Társaság beszerzési és közbeszerzés szabályzatának elkészítésében, aktualizálásában.
  • Együttműködés a belső szervezeti egységekkel.
  • A Társaság használatában lévő irodatechnikai és IT eszközök, valamint a rendelkezésre álló informatikai hálózat felmérése, nyilvántartása, javaslat azok hatékonyságjavítására.
  • A beszerzési és informatikai szolgáltatást nyújtó Társaság tevékenységének ellenőrzése, teljesítési igazolásainak felülvizsgálata.
  • A szolgáltatási szerződések tartalmának megismerése, módosítási javaslatok előterjesztése.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • műszaki és/vagy közgazdász végzettség,
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • magas szintű MS Office programcsomag ismerete,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

Elvárt kompetenciák:

  • terhelhetőség, precizitás,
  • önálló munkavégzés,
  • határozott, problémamegoldó, megbízható személyiség,
  • hatékony kommunikációs képesség.

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú műszaki és/vagy közgazdász végzettség,
  • közbeszerzési referens szakképesítés.

Munkavégzés helye: MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft., 1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 54-60.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével a pozíció és fizetési igény tárgyban történő megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő