www.cvonline.hu

Beszerzési Specialista

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

munkatársat debreceni telephelyére

Fő feladatok:

  • Partnerekkel, beszállítókkal, berendezés gyártókkal történő kommunikáció
  • Megrendelések kezelése, végrehajtása és strukturálása
  • Új beszállítók felkutatása, regisztrációs tevékenységek
  • Beszállítók értékelésének menedzselése
  • Ajánlatok bekérése, kiértékelése, döntés előkészítés
  • Beszerzési megrendelések menedzselése, számlák ellenőrzése és összevezetése a megrendelésekkel, szükséges korrekciók elvégzése és menedzselése
  • Beszerzési riportok készítése
  • Reklamáció menedzsment.
  • Vámügyintézés lebonyolítása EU-n kívüli megrendelések esetén
  • Részvétel és egyeztetés a magyarországi és nemzetközi üzleti folyamatokhoz szükséges helyi szerződési és beszerzési tevékenységekben
  • Adatok rögzítése és továbbítása a pénzügyi adminisztráció támogatása érdekében
  • Folyamatok és eljárások fejlesztése, lehetőségek feltárása a kiadások csökkentésére és optimalizálására, költségcsökkentő feladatok koordinálása

Elvárások:

  • Egyetemi/Főiskolai végzettség (üzleti / menedzsment diploma vagy műszaki tanulmányok előnyt jelentenek)
  • Angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Cél – és feladat orientáltság
  • Rugalmasság, csapatjátékos hozzáállás
  • Kitűnő szervezőkészség,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Vezetői képesség
  • Innovatív, kreatív személyiség

Előny:

  • Minimum 1-2 év hasonló munkakörben gyártási vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol