www.cvonline.hu

BESZERZÉSI SPECIALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 756833

Link megjelenítéseimages/editor/20090305113036.jpg" border="0" width="200" />

Multinacionális autóipari vállalatcsoport leányvállalata számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A beszerzési osztály aktív tagja, folyamatosan kezeli a rábízott termékek beszerzését, továbbá:
  • A beszerzések koordinálása a vállalati globális beszerzési szabályrendszere betartásával
  • A beszerzési előírások és folyamatok összhangjának biztosítása, a beszerzési stratégia gyakorlati megvalósítása
  • Elemzések és jelentések, költségoptimalizálási javaslatok készítése
  • Az anyagszükségletének folyamatos biztosítása, különös tekintettel a minőségi követelményekre
  • A potenciális beszállítókkal való aktív kommunikáció a gördülékenység biztosítására
  • Hatékony részvétel az új beszállítókkal való tárgyalások során
  • Költségbecslések készítése – folyamatos kapcsolattartás a pénzügyi osztállyal

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2-3 éves autóipari beszerzési tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Beszerzési folyamatok alapos ismerete;
  • Kiemelkedő probléma megoldási képesség
  • Megbízható számítógépes ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Béren kívüli juttatások (teljesítmény bónusz, cafeteria)
  • Magas szintű műszaki- technológiai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZÉSI SPECIALISTA, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése