www.cvonline.hu

Beszerzési referens - Nagykanizsa /Debrecen

  • A hirdetés 561 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres Energetikai Szolgáltató partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Beszerzési referens -  Nagykanizsa / Debrecen

(Városonként 1 fő)

Feladatok:

  • Megrendelések aláíratása
  • Aláírt megrendelők visszaküldése a beszerzőknek
  • Szerződések szkennelése és küldése témafelelősnek
  • EKAER igénylés
  • Helyszínre szállított beton termékek esetében a fuvar igénylő lap kitöltése és kiküldése
  • IC átforgatás
  • Reklamációkezelés papír alapú irattárazás

Elvárások:

  • Közép, vagy felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat (EKAER ismerete)
  • Műszaki alapismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • MS Office alap szintű ismerete

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Nagykanizsa, Debrecen
  • Munkaidő: Heti 40 óra
  • Határozott idejű munkaszerződés
  • B kategóriás jogosítvány.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát bérigény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Hajdú-Bihar
Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű