www.cvonline.hu

Beszerzési projektvezető (JGM-6405)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A munkáltatóról / About the company:

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára Beszerzési projektvezető munkatársat.

Feladatok:

  • Mérnöki fejlesztési projektek beszerzési feladatok koordinálása
  • Mechanikai alkatrészek szerszámainak beszerzése
  • Időtervek elkészítése, nyomon követése
  • Árajánlatok műszaki elemzése
  • Az alkatrészek minőségügyi tervezése; jóváhagyása
  • A sorozatgyártás technikai támogatása
  • Költség racionalizálási feladatok önálló vezetése

Elvárás:

  • Főiskolai vagy egyetemi szintű végzettség (gépész, villamos, műszaki manager előny)
  • Projektvezetői szemlélet és tapasztalat
  • Előnyt jelent a különböző gyártástechnológiák ismerete
  • Affinitás gazdasági és beszerzési kérdések elemzéséhez
  • Szakmai, kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Határozott személyiség, erős kommunikációs készség, döntésképesség
  • Csapatmunkában való aktív közreműködés

Amit ajánlunk:

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest