www.cvonline.hu

BESZERZÉSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 821 napja lejárt

A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar elektronikai vállalat az ORION Elektronikai Kft.  ISO 9001, ISO TS 16949 és ISO 14001 minősítéssel rendelkező Budapesti telephelyére

 BESZERZÉSI MUNKATÁRSAT

 keres.

A pozíció betöltésének feltételei:
  • Minimum 3 éves beszerzési tapasztalat európai és tengerentúli területen
  • Teljes körű számítógép és elektronikai alkatrész ismeret és műszaki jártasság
  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Felsőfokú angolnyelv-tudás

Feladatok:

  • Számítógép és elektronikai alkatrészek beszerzése
  • Kapcsolattartás a belföldi és főként nemzetközi szállítókkal és ügyfeleivel
  • Új beszállítók keresése, kapcsolatok kiépítése

Jó kommunikációs készséggel rendelkező, beszerzési területen gyakorlott, műszakilag képzett szakemberek jelentkezését várjuk!

Jelentkezni magyar és angol önéletrajz beküldésével lehet az alábbi email címre.

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol