www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.04.14.
Jelentkezési határidő: 2015.05.13.
Hirdetés azonosító: 927987
lejárt

Beszerzési területre keresünk angolul, illetve angolul és németül is folyékony nyelvtudással rendelkező munkatársakat multinacionális partnercégünk megbízásából normál (9:00-18:00) vagy esti (17:00-2:00) munkavégzésre is. Megbízónk globálisan piacvezető helyen áll a gyógyszeriparban, és újonnan alakuló beszerzési divíziójába keres kollégákat.

Partnerünk kimagasló fizetést, a belépés napjától cafetériát, illetve esti munkavégzés esetén műszakpótlékot is biztosít munkatársainak. Továbbá nyelvi képzést, multinacionális munkakörnyezetet és a kiváló vállalati kultúrából adódóan a szektoron belül a legalacsonyabb fluktuációval rendelkező munkahelyet kínálja a jelentkező beszerzési munkatársaknak.

A beszerzési munkatárs legfontosabb feladatai:

- Megrendelések priorizálása, adminisztrálása, nyomon követése
- Rendelésben felmerülő változások módosítása, rendelések bezárása SAP-ban
- Zárolt fizetésekhez köthető rendelések tisztázása
- Együttműködés az AP és AR munkatársakkal és más belső érintettekkel
- Kapcsolattartás a beszállítókkal a megrendelések kapcsán

Elvárások a jelentkező beszerzési munkatárssal szemben:

- 1-3 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat
- Felsőfokú angol, vagy tárgyalási szintű angol és német nyelv ismeret
- Jó kommunikációs képesség
- Komplex átfogó kép a beszerzési folyamatokról
- SAP ismeretek és tapasztalat

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és a tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest