www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs

  • A hirdetés 956 napja lejárt

A

Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság

(8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.)

Növényvédőszer üzletágához

beszerzési munkatársat

keres

olyan szakember személyében, aki:

  • felsőfokú agrár iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsgát tett és a nyelvet munkája során tárgyalóképes szinten tudja használni szóban és írásban egyaránt,
  • magas szintű növényvédőszer termékismerettel, kereskedelmi tapasztalattal és piaci ismeretekkel bír,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességű, önálló munkavégzésre, gyors döntések meghozatalára képes,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség, precíz, pontos munkavégzésre képes önállóan és csapatban egyaránt,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye továbbá felhasználói szintű számítógépes ismerete és készsége van.
  • Növényvédelmi szakmérnöki végzettség valamint az SAP és CRM rendszer ismerete előnyt jelent.

A leendő munkatárs fő feladata lesz:

  • beszerzési tárgyalásokon való részvétel,
  • a rendelésállomány kezelése, készletkezelés,
  • beszerzések ügyintézése, áru beérkeztetése,
  • bejövő számlák kezelése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • jelentések, kimutatások, elszámolások készítése.

A munkavégzés helye: Budapest

Bérezés megegyezés szerint.

Széles körű béren kívüli juttatások, kiváló munkahelyi környezet, szakmai kihívások!

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2015. január 19-ig az alábbi címek egyikére kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

Személyügyi osztály

8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.

E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves