www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs

  • A hirdetés 1131 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

 Beszerzési munkatársat

keres

Feladatok:

  • A Társaság üzemeltetéshez kapcsolódó anyag/eszköz és szolgáltatás beszerzéseinek koordinálása, adminisztrálása, közreműködés az üzemeltetési feladatokban. Az informatikai beszerzések szakmai specifikálása.
  • Figyelemmel kíséri a felmerülő beszerzési igényeket, felméri a lehetséges kockázati tényezőket, a szükséges beszerzésekről javaslatot állít össze az osztályvezető részére.
  • Elvégzi a beszerzendő eszközök specifikálását, különös tekintettel a Központosított Közbeszerzésekre!
  • Közreműködik a beszerzések előkészítésében, dokumentálásában.
  • Segít a rövid és középtávú beszerzési tervek összeállításában, a vezetők által megfogalmazott igények alapján.
  • Előkészíti a beszerzések ütemezését
  • Kapcsolatot tart a kiválasztott szállítókkal a szállításhoz és a garanciális szolgáltatásokhoz kapcsolódóan.
  • Folyamatos kapcsolatot tart az anyag/eszköz és szolgáltatás beszerzés/ kategóriákban az érintett belső megrendelő egységekkel.

Követelmények:

  • Műszaki informatikai lehetőleg felsőfokú iskolai végzettség
  • IT SW/HW ismeretek,
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Microsoft Office irodai alkalmazások ismerete (kiváló excel használattal)
  • Stressz tűrés
  • Team munka
  • Feddhetetlenség

Előnyt jelent:

  • Közbeszerzésben szerzett tapasztalat (különös tekintettel a KEF portál használatára)

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaviszony jellege: Határozatlan idő, teljes munkaidő

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő