www.cvonline.hu
Beszerzési munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.16.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1179361

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A beszerzési vezető munkájának támogatása
  • Beszállítók keresése
  • Árajánlatok bekérése
  • Kimutatások készítése
  • Számlaellenőrzések
  • Egyéb adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismerete

Amit nyújtunk:

  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat
  • fejlődési és tanulási lehetőség
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.