www.cvonline.hu

BESZERZÉSI munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1079957

Létesítménygazdálkodással és közétkeztetéssel foglalkozó cégcsoportunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • meglévő beszállítói bázis kezelése és optimalizálása
  • árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése
  • szállítói tárgyalások tervezése, előkészítése és lefolytatása, szerződések előkészítése
  • folyamatos és aktív piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása
  • fejlesztési és költségmegtakarítási projektekben való részvétel a beszerzés területén
  • riportok készítése
  • prezentációk készítése és bemutatása

Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség
  • erős adminisztratív képesség
  • minimum 2 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)
  • terhelhető, rugalmas személyiség
  • megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • kiváló tárgyalókészség, komplex gondolkodás
  • képesség önálló, és csapatban történő munkavégzésre

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó munkahelyi légkör

Előnyök:
  • élelmiszer beszerzési területen szerzett tapasztalat

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a megadott címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (beszerzési munkatárs)

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület