www.cvonline.hu

Beszerzési Munkatárs

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez a STRABAG Általános Építő Kft. központi beszerzési területére, budapesti cégközpontunkba

BESZERZÉSI MUNKATÁRS

(Job-ID: HU-2016-017651)

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • beszállítókkal történő kapcsolattartás,
  • keretszerződések előkészítése,
  • nyilvántartások vezetése, statisztikák, riportok készítése,
  • a vállalkozás és a kivitelezési egységek munkájának támogatása,
  • beszállítók versenyeztetése,
  • beszállítói forgalmi adatok nyilvántartása, bonifikációk elszámolása,
  • professzionális rendszerek (STRAbis, CATO, STRAport) adatbázisának frissítése, karbantartása, rendszer használatának oktatása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • középfokú németnyelv-tudás,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felelősségtudat,
  • szervezőképesség,
  • jó kommunikációs készség.

Jelentkezéshez, kérjük, kattintson a JELENTKEZÉS gombra!

Kapcsolat:

STRABAG Általános Építő Kft.
Tóth Andrea Anna
Human Resource Consultant
H-1117 Budapest,
Gábor Dénes utca 2.
Tel.: +36 1 358-5281

www.strabag.hu/karrier

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest