www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Ügyfelünk a piacon stabilan működő sport és szabadidő ruházatot és felszerelést forgalmazó üzletlánc. Értékesítési területe Magyarországon kívül kiterjed a környező országokra is.

Feladatok:

  • a beszerzési részleg munkájában való részvétel
  • az értékesítés nyomon követése, statisztikák készítése elemzése
  • készletgazdálkodás optimalizálása
  • stratégiai szállítókkal való kapcsolattartás
  • beszerzési kondíciók optimalizálása
  • részvétel a kollekció kiválasztásában
  • részvétel az árkalkulációk elkészítésben

Elvárás:

  • beszerzési területen szerzet min.két éves munkatapasztalat
  • min. erős középfokú aktív angol nyelvtudás
  • az átlagosnál jobb MS Office ismeret

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • biztos munkahely
  • jó csapat
  • változatos munka

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Magyarország
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol