www.cvonline.hu

Beszerzési manager

  • A hirdetés 846 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI MANAGER

Feladatok:

  • Új beszállítók versenyeztetése, kiválasztása
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Javaslattétel új beszállító, márkanév bevezetésére
  • Szállítói teljesítményelemzés
  • Kínálatelemzés
  • Ártárgyalások

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló területen (beszerzés, közbeszerzés) szerzett minimum 2-5 éves tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, tárgyalási ismeretek
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Ms Office, kiemelten Excel)
  • Proaktív szenélyiség, önálló és csapatmunkában aktív részvétel
  • Dinamikus, teljesítmény-orientált szemlélet
  • Pontosság, kitartás, rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő, piacvezető cég nyújtotta perspektíva
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelmi csomag

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő