www.cvonline.hu

Beszerzési Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2017.04.03.
Hirdetés azonosító: 1101665

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

RX BESZERZÉSI MANAGER - MULTINACIONÁLIS PATIKALÁNC

Gyógyszerész végzettséggel rendelkezel és gyógyszeripari cégnél is szereztél kereskedelmi/ értékesítési tapasztalatot?

Vagy patikavezetőként dolgozol és eleged van a hosszú munkanapokból?

Szívesen kipróbálnád magad a "másik"oldalon beszerzési pozícióban?

Ismert multinacionális, fejlődő cégnél szeretnél dolgozni, de a munka-magánélet és a pozitív hangulat is ugyan olyan fontos számodra?

Ha igen a válaszod, akkor jelentkezz RX Beszerzési Manager pozícióba! Megbízó partnerem neves multinacionális patikalánc, amely kreatív szemléletének köszönhetően folyamatosan növekszik!

FELADATOK:

- Folyamatos szakmai kapcsolattartás, kapcsolatépítés a partnerekkel, gyógyszergyártó cégekkel
- RX Termékportfólió kezelése
- Versenytársak, piaci információk figyelése
- Ártárgyalások folytatása, beszerzés
- Központi termékstratégiák kidolgozása, érvényesítése, alkalmazása
- Promóciós anyagok létrehozása
- Feladatkörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Gyógyszerész végzettség
- Kereskedelmi munkakörben, gyógyszergyártói munkakörben szerzett tapasztalat (KAM, patikalátogató vagy orvoslátogató)
- Középfokú angol nyelvtudás
- Proaktivitás
- Kereskedelmi véna
- Kiemelkedően jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- folyamatosan növekvő , sikeres multinacionális vállalat tagja lehetsz
- beülhetsz a másik oldalra
- professzionális és magasan képzett csapat
- nyugodt munkakörnyezet
- versenyképes fizetés bonus lehetőséggel
- céges autó

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a