www.cvonline.hu

Beszerzési-logisztikai munkatárs, árubeszerző

  • Az állásajánlat lejárt.

Budapest XIII. kerületi kereskedelmi cég (KKV) felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • áruátvétel,
  • áru összekészítés,
  • áru kiszállítás és beszerzés,
  • értékesítési vezető és üzletvezető napi munkájának támogatása,
  • ad hoc feladatok elvégzése

Elvárások:

  • fizikálisan terhelhetőség,
  • megbízhatóság,
  • minimum B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • budapesti helyismeret,
  • minimum alapszintű műszaki ismeret,
  • valós Word + Excel tudás,
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú biztos munka
  • Bejelentett 8 órás munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges mobiltelefon
  • Fiatal csapat
  • Szakmai képzések
  • határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • 8 órás munkavégzés, munkaidő 7:30-16 óráig
  • Azonnali kezdés

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, bérigény megjelölésével

Foglalkoztatási terület: anyaggazdálkodás, beszerzés

Munkavégzés helye Budapest XIII. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest