www.cvonline.hu

Beszerzési-logisztikai koordinátor

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Ügyfelünk egy élelmiszercsomagolási megoldásokkal foglalkozó vállalat folyamatosan növekvő forgalma miatt keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég profiljába tartozó termékek és szolgáltatások magas szintű ismerete.
  • Külföldi (Olaszország, Lengyelország) és hazai beszállítóinkkal magyar és angol nyelvű üzleti kapcsolattartás.
  • Beszállítók felé árajánlati tenderek kiírása, értékelése,
  • Beszállítókkal ártárgyalások lebonyolítása, reklamációkezelés
  • Készlettervezés, készletoptimalizálás
  • Árkarbantartás,
  • Megrendelt áruk hazai és külföldi fuvarszervezése.
  • Keretrendelések, árurendelések, beszállítások ütemezése,
  • Raktári készletek ellenőrzése, leltározások megszervezése.

Követelmények:

  • Szakirányú képzettség, gyakorlat.
  • Legalább középfokú tárgyalóképes angol nyelvtudás, szakmai gyakorlattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel és MS Office)
  • Precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfél centrikus szemléletmód

Juttatások:

  • Biztos anyagi hátterű cégben hosszú távú munkalehetőség
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő