www.cvonline.hu
Beszerzési-logisztikai asszisztens (Referenciaszám: PJ3631)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.05.14.
Jelentkezési határidő: 2015.06.04.
Hirdetés azonosító: 937479
lejárt

Informatikai multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Beszerzési-logisztikai asszisztens 6 hónapos időtartamra

Feladatok:
- Problémás árubeérkezések kezelése SAP-ban a raktárral

- Készlet megképzése SAP-ban vitás ügyekben, jóváhagyások alapján
- Készletkönyvelési tételek mozgatása SAP-ban megrendelések között
- Árukísérő számla adattartalmának rögzítése ügyviteli rendszerben
- Beszerzési riportok futtatása SAP-ból

Elvárások:
- Nappali tagozatos jogviszony

- Középfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Heti 20 munkaóra vállalása irodai munkarendben
- Önálló, precíz, pontos, gyors munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Gyakorlatias gondolkodás, határozott fellépés

Amit kínálunk:
- Multinacionális háttér, kellemes munkahelyi környezet
- Fejlődési és karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye:
- Vác

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.