www.cvonline.hu

Beszerzési koordinátor

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Csomagolástechnikával foglalkozó multinacionális cég stratégiai beszerzési csapatába munkatársat keres, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • ajánlatkérések összeállítása és kiküldése a beszállítók részére, a beérkező ajánlatok értékelése
  • az ajánlatokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • adatbázisok, nyilvántartások kezelése, kimutatások készítése
  • napi kapcsolattartás magyar és külföldi beszállítókkal
  • napi kapcsolattartás az értékesítési csapattal, az értékesítő kollégák munkájának támogatása
  • a beszerzés napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • erős felhasználói szintű excel tudás
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • precízitás, gyors és önálló munkavégzés
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • beszerzési folyamatok ismerete
  • műszaki rajzok olvasásának ismerete

Amit kínálunk:

  • dinamikusan növekedő cég biztonsága, kulturált munkakörnyezet
  • azonnali kezdés, hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • telefon, laptop

Munkavégzés helye:

Fót – East Gate Business Park (Újpestről ingyenes vállalati buszjárattal megközelíthető)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol