www.cvonline.hu

Beszerzési koordinátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1097554
lejárt

Magyarország vezető ipari termékösszehasonlító piactere a táblázat.hu, keresi fiatal, lendületes új munkatársait a már régebb óta nálunk dolgozó diákjai mellé. Amennyiben szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő cégnél, érdekesnek találod az internetes kereskedelmet, szereted a pörgést, de azzal sincs bajod, ha egy feladatra kell egész nap koncentrálnod, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • Telefonos támogatás nyújtása ügyfeleinknek
  • Adminisztráció, adatgyűjtés, adatrögzítés
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • heti 20-30 órában rugalmasan, hetente készülő új besoztással
  • könnyed kommunikáció telefonon
  • alap informatikai ismeretek (MS Office)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig: 8.00-18.00 óra között rugalmasan.

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Szuper csapat
  • Modern, új iroda, kiváló munkakörnyezet

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.