www.cvonline.hu

Beszerzési koordinátor

  • A hirdetés 374 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Társasági Szolgáltatások – Beszerzés Osztálya munkatársat keres
Beszerzési koordinátor munkakörbe

Munkavégzés helye: Budapest - Siófok

Foglalkoztatás formája: határozott idejű foglalkoztatás

Feladatok:

  • A beszerzési legjobb gyakorlatok figyelemmel kísérése, és javaslattétel azok Társaságunknál történő alkalmazására.
  • A feladatköréhez tartozó rendszeres jelentések / riportok / adatbázisok státuszának figyelemmel kísérése, a beszerzők koordinálása a szükséges adatok megadása érdekében.
  • Kapcsolattartás a belső igénylőkkel a tőlük érkezett, illetve számukra biztosítandó adatszolgáltatások miatt.
  • A szerződések teljesülésének, kimerülésének Beszerzés szintű összefogása és figyelemmel kísérése.
  • A Beszerzés szintű feladatok, fejlesztések státuszának kezelése és összefogása.
  • Szükség esetén a Társaság osztályai közti belső, vagy a Partnereket is érintő külső megbeszélések megszervezése.
  • Közreműködés a beszerzési stratégia kialakításában, a rövid és hosszú távú beszerzési terv elkészítésben.
  • Az időszakos szállító értékeléssel kapcsolatos feladatok elvégzése.
  • A Társaság szabályzatainak, egyéb dokumentumainak beszerzési szempontú véleményezési feladatainak elvégzése.
  • Szakterületének képviselete a vállalat szintű projektekben, saját területén hatékonyságnövelő, rendszerfejlesztő intézkedések kezdeményezése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki / gazdasági / jogi végzettség.
  • 5 év szakmai gyakorlat, tárgyalási képesség.
  • Középhaladó angol nyelvismeret.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret – SAP BI, BO ismeret.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. május 17.

Helyek Budapest
Somogy
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol