www.cvonline.hu

Beszerzési koordinátor

  • A hirdetés 452 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, élelmiszeriparban piacvezető, nemzetközi partnere részére keres munkatársat Csongrád megyébe, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szoros együttműködés a vállalat európai központjával
  • Együttműködés és kommunikáció társosztályokkal
  • Alapanyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése, biztosítása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszállítók versenyeztetése, ajánlataik összehasonlítása, kiértékelése
  • Beszállítói folyamatok koordinálása, fejlesztése
  • Riportok, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése
  • Új beszállító/alapanyag bevezetéséhez kapcsolódó folyamatok támogatása
  • Adatbevitel és adatkarbantartás a vállalati rendszerben (ATLAS/BW)
  • A beszerző munkájának támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi- gazdasági terület)
  • Magabiztos aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Windows, MS Office, Outlook)
  • Jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • SAP ismeret, LEAN folyamat ismeret előny

Amit kínálunk

  • multinacionális környezet
  • fiatal, dinamikus csapat
  • színvonalas munkakörnyezet
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Csongrád
Csongrád
Kategória Egyéb