www.cvonline.hu

BESZERZÉSI KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1011866

Megbízónk világszerte ismert, piacvezető vállalat az épületautomatizálási rendszerek és az autóipari részegységek gyártásában. Az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó- és műszerfal elemek, valamint a belső elektronikai részegységek gyártásában, a felsőkategóriás gépkocsik esetében. Világszerte 170.000 munkavállalója van több mint 150 országban. A cég Fejér megyei telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Munkájával támogatja a Beszerzési Igazgatót/Beszerzési Menedzsert és a beszerzés területén összehangolja a munkafolyamatokat
  • Gyártóberendezések, gyártósorok alkatrészeinek megrendelése, rendelések nyomon követése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Adatok nyilvántartása, kezelése a vállalati szabályzatnak megfelelően
  • Egyéb projektfeladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/kereskedelmi végzettség + beszerzői tapasztalat
  • 2-3 éves beszerzési asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat (autóiparban szerzett tapasztalat előny)
  • A teljes beszerzési folyamat alapos ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel, PowerPoint, Lotus Notes), ERP rendszer ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások
  • 100%-os bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZÉSI KOORDINÁTOR, Fejér megye