www.cvonline.hu

Beszerzési Koordinátor

  • A hirdetés 624 napja lejárt

Vezető rendszerintegrátor cég

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • a nyitott megrendelések informatikai rendszerben való nyomon követése, határidőre történő lezárása
  • szállítói megrendelések kezelése és rögzítése
  • berendezések, alkatrészek beszerzése
  • ki,- és beszállítások megszervezése
  • szállítmányozással kapcsolatos optimalizálási feladatok ellátása
  • adminisztráció, dokumentálás
  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • kapcsolattartás az értékesítéssel, pénzüggyel és a raktárral

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú végzettség (logisztika, informatika)
  • informatikai eszközök termékismerete
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • nagyon jó kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó- és konfliktuskezelő képesség
  • magabiztos fellépés
  • proaktív gondolkodásmód
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • informatikai területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Közép szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Amit kínálunk:

  • versenyképes munkabér
  • kellemes munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő