www.cvonline.hu

Beszerzési koordinátor-Székesfehérvár (Ref.szám: FE-1329)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.01.
Hirdetés azonosító: 982923

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok beszerzése
  • Részvétel a beszállítók kiválasztásában
  • Ártárgyalások szervezése, beszállítói szerződések előkészítése
  • Próbagyártások anyagellátásának biztosítása
  • Készletgazdálkodás
  • Gyártástámogatás logisztikai oldalról
  • Vevői kapcsolattartás, megrendelések fogadása, visszaigazolások kiküldése
  • Kiszállítások szervezése, szállítmányozók koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év termelő cégnél szerzett beszerzői tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás, emellett olasz nyelvtudás előny
  • SAP ismeret
  • Magas szintű együttműködési készség
  • Határozottság, magabiztos fellépés, nagyfokú rugalmasság, önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Motiváló bérezés, széles körű béren kívüli juttatások!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1329-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő