www.cvonline.hu
Beszerzési koordinátor (Referenciaszám: PJ4109)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.13.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 1000669
lejárt

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Beszerzési koordinátor

Feladatok:
- Gyártásban lévő gépekhez szükséges anyagok, alkatrészek beszerzése
- Szervizek adminisztrációja
- Megrendelések rögzítése, követése és dokumentációja (SAP-ban)
- Kapcsolattartás a belföldi és a külföldi beszállítókkal
- Karbantartás raktárkezelés vezetése
- A karbantartás és a termelés támogatása
- Statisztikák, elemzések készítése

Elvárások:
- Számviteli vagy közgazdasági végzettség
- Középszintű angol, vagy német nyelvtudás
- Karbantartásban, beszerzőként szerzett több éves tapasztalat
- SAP ismeret
- Műszaki ismeretek
- Csapatjátékos, jó munkabírás

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- Versenyképes bérezés (alapbér + teljesítmény bónusz + cafeteria)
- Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.