www.cvonline.hu

Beszerzési kontroller

  • A hirdetés 1116 napja lejárt

Amennyiben szeretne multinacionális partnercégünk új munkatársa lenni, úgy várjuk jelentkezését a következő pozícióba:

A cég fejlett technológiát, fejlődési lehetőséget, és kihívásokban gazdag munkakört nyújt az új munkavállaló számára.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Alapanyag felhasználási kimutatás készítése
  • Beszerzési terv készítése az üzleti tervezéshez
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Beszerzési osztály támogatás a kapacitás tervezés területén
  • Anyagköltség kalkulációk készítése
  • Mozgóár változások kezelése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (kereskedelmi, pénzügyi vagy műszaki)
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Analitikus szemléletmód

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Nemzetközi háttér
  • Szakirányú képzések
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol