www.cvonline.hu

Beszerzési kontroller

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Havi anyagköltség jelentések készítése a vállalat valamennyi üzleti területére vonatkozóan
  • Alapanyag-felhasználás kimutatás készítése
  • Direkt anyag beszerzési terv készítése az éves, negyedéves üzleti tervezéshez
  • GPIS és POM SAP modulok használata a tervezés során
  • Kapcsolattartás a magyar és német társosztályokkal, kimutatásokkal való rendszeres támogatásuk
  • Beszerzési osztály támogatása a kapacitás-tervezési kimutatások készítésében
  • Prezentációk előkészítése, egyeztetése
  • Mozgóár változások kezelése és követése
  • Anyagköltség kalkulációkkal kapcsolatos megbeszéléseken való részvétel bel-, és külföldön
  • Beszállítói piramis alaptábla kezelése

Elvárások:

  • Kereskedelmi, pénzügyi és/vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magas szintű számítógépes ismeret

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol