www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 912661

Feladatok:
  • SAP-ben megrendelés- (PO) számok generálása,
  • Cikkszámok alapján újrarendelés intézése,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Aktív részvétel a beszerzési osztály adminisztrációs munkájában.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő, nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • MS Office magabiztos ismerete,
  • Heti min. 3 munkanap elvállalása,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, megbízhatóság,
  • Határozottság, talpraesettség
Amit kínálunk:
  • Bruttó 700 Ft-os órabér
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén, betanulási időszak után béremelés
  • Utazástámogatás,
  • Cafeteria,
  • Sportolási lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Bicske
Kapcsolat:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod BICS-BESZ kóddal a E-mail cím megjelenítése email címre!