www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 902462

Önálló, talpraesett kollégát keresünk Beszerzési és Logisztikai osztályára.

Feladatok:

  • Zömében beszerzési feladatok várnak rád, de betekintést nyerhetsz a logisztikába is.
  • Élesben kipróbálhatod magad potenciális új beszállítók felkeresésében és már meglévő partnereinkkel való egyeztetésekben.
  • Kiváló szakemberektől lesheted el a kihívásokkal teli szakma alapjait.

Elvárások:

  • Beszerzéshez, logisztikához köthető alap- vagy mesterszakon tanulsz nappali tagozatos tanulmányok
  • Heti 35-40 óra vállalása
  • Minimum 3-6 hónapra tudod vállalni a munkát
  • Az üzleti angol írásban és szóban sem jelent gondot számodra (árajánlatok-, termékminták bekérése)
  • Hasonló területen szerzett irodai munkatapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Lehetőség releváns szakmai tapasztalatok megszerzésére
  • Bruttó 650 Ft-os órabér
  • Havibérlet a város egyik legjobb edzőtermébe

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolat:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod BESZ-00 kóddal a E-mail cím megjelenítése email címre!