www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 832505
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Beszerzési gyakornoki pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Az Atlantai / Veresegyházi beszerző csapat adminisztratív támogatása
  • A beszerzőktől és stratégiai beszerzőktől, valamint a sourcing -planning csapattól, e-mailben vagy szóban kapott feladatok teljesítése a megadott határidőn belül
  • Dátum- és adatváltoztatások feltöltése az Oracle vállalatirányítási rendszerben
  • Információk kinyerése a vállalatirányítási rendszerekből, információs adatbázisokból (ClearOrbit / Routing Center (ILS) / ENOVIA / PLM / COGNOS / COPICS / eSMS, stb)
  • Ad hoc jelleggel kérések teljesítése információszolgáltatásra vonatkozóan
  • írásbeli és szóbeli kommunikáció beszállítói partnerekkel

Elvárások:

  •  Heti 4 napos munkavégzés
  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok még legalább fél évig nappali tagozaton
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (főként Excel és PowerPoint)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 4 nap munkavégzés, napi 6-8 órában,  hosszútávon.

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges busszal történő kijutás (munkavégzés: Veresegyház)
  • multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.